Соединение кулачковое GEKA 40 мм Karasto, соединение с резьбой наружной G 1/2 резьба наружная, латунь, 80110A
Артикул: 80110A
Категорія: Соединение GEKA до 10 бар
| Максимальное рабочее давление | Доступно до 10 бар и до 40 бар бар |
| Материал корпуса | Латунь CW617N |
| Описание | На замовлення, ущільнюючі кільця високої продуктивності GEKA у формі кільця NBR 120, FKM згідно з нормою DIN ISO 169 для 200 (200V) та сітковий фільтр від забруднення, доступний для самостійного монтажу |
| Рабочая температура | -5°C - +100°C °C |
| Разлет зубцов | 40 мм |
| Уплотнение | Ущільнення високої якості GEKA у вигляді кільця 200 NBR (80200C), в температурних межах -10°C до 90°C |
| Резьба | G 1/2" внешний |
230.40 ₴(с НДС)
192.00 ₴(без НДС)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 16 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
16шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 52 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
52шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакты
Телефон: +380677553862
Адрес: Львов, Навроцкого 69А-2
Способы оплаты и доставки
Отделение Новой Почты
Курьерская доставка
Безналичный (с НДС)
Гарантии
Гарантия производителя
Возврат товара согласно Договору

