Повітродувка з боковим каналом для сушіння компонентів після випробування на герметичність через занурення компонентів під тиском
Практичний приклад - економічно вигідне та ефективне рішення для сушіння компонентів після випробувань на герметичність
`
Деякі вироби, такі як бойлери, водонагрівачі, котли або теплові насоси, повинні пройти випробування на герметичність, перш ніж їх можна буде випустити у продаж. Таке випробування зазвичай проводиться під водою або іншою рідиною з використанням вакууму, повітря під тиском, водню або азоту. Після випробування виріб залишається вологим і, якщо його не висушити, існує ризик нещасного випадку, оскільки рідина може пролитися на підлогу, машини та інше обладнання заводу. Щоб уникнути цієї небезпеки, необхідно впровадити рішення для ретельного висушування виробу перед подальшими етапами виробництва. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, яка система добре зарекомендувала себе на заводі нашого клієнта.
До нас звернувся клієнт з проханням спроектувати систему осушення компонентів, що випробовуються на заводі, перед подальшими етапами їх виробництва. Запропоноване нами економічно ефективне рішення підвищило ефективність виробництва та безпеку на заводі.
Суть процесу:
- Завод виробляє електричні котли центрального опалення, водонагрівачі, бойлери та теплові насоси.
- Вироби проходять випробування на герметичність. Під час випробування під тиском їх занурюють у спеціальний розчин, потім виймають і подають на наступну виробничу дільницю.
- Замовник зацікавлений у тому, щоб розчин, в якому випробовується бак, не витікав з контрольного резервуара і замінювався лише у разі забруднення.
- Компоненти, витягнуті з випробувального резервуару, мокрі, і розчин, в який вони занурені, стікає по їх стінках на підлогу і наступні виробничі станції.
- Розлита рідина створює небезпеку на заводі.
- Компресор, встановлений на заводі, не в змозі генерувати необхідну кількість стисненого повітря, щоб продути компоненти, які використовують це середовище.
Оптимізація процесу:
Замовник хотів, щоб продування здійснювалося за допомогою стисненого повітря. Під час планування системи з'ясувалося, що потреба в повітрі для продувки настільки велика, що компресор, який обслуговує існуючу виробничу лінію, не може подавати необхідну кількість стисненого повітря в систему. Ми запропонували використовувати повітродувки з боковими каналами, що виявилося набагато більш економічним та ефективним рішенням. Використання повітродувок забезпечило потрібну кількість повітря, необхідну для повного висихання резервуара приблизно за 10 секунд, без необхідності використовувати стиснене повітря з існуючої установки.
Наразі цистерни висушені приблизно на 90% після проходження через сушильні лінії, що дозволяє продовжувати виробничий процес. Крім того, контрольний розчин залишається в резервуарі для тестування. Його доливають або замінюють лише в разі забруднення. Підвищується безпека на підприємстві, а також продуктивність завдяки можливості продовжувати виробничий процес без необхідності простою для просушування продукції та робочих місць.
Де ще можна застосувати це рішення? Система осушення повітря з вихровими повітродувками з боковим каналом підходить для виробничих процесів, що базуються на методі занурювальної ідентифікації нещільностей. Сюди входять пакувальна промисловість, машинобудування, автомобільна промисловість та багато інших галузей.