Котушка електроклапана 12V DC зі штекером з діодом LED, ширина 22 мм, шток fi 9 мм, MS 01200-KPL
Артикул: MS 01200-KPL
Категорія: Котушка
| Безперервний час роботи | 100% ED |
| Допуск напруги | ±10% |
| Рівень безпеки | IP65 |
| Робоча температура | макс.+50 °C |
| Стандарт | Галузевий стандарт, форма BI |
| A | 20,8 |
| B | 29 |
| C | 58 |
| E | 18 |
| ØD | 40,5 |
| Варистор | ТАК. |
| Діод LED | ТАК. |
| Колір | прозорий |
| Напруга | 12 В постійного струму |
| Потужність | 4,8W |
784.14 ₴(з ПДВ)
653.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 61 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
61шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



