Датчик PNP NO, 5-30V DC 3-пров.,кабель 5m, без штекера, KT06P-5M
Артикул: KT06P-5M
Категорія: Датчики положення поршня контактні та напівпровідникові
| Діапазон температур | -10÷70 °C |
| Діод LED | зелений |
| Комутований струм | макс. 200 мА |
| Максимальна потужність | максимум. 6W |
| Напруга живлення | 5-30 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ В |
| Падіння напруги | максимум. 1V |
| Підключення електричне | 3-жильний поліуретановий кабель, 5 м |
| Рівень безпеки | IEC 60529 IP67 |
| Стан | нормально відкритий |
| Тип | KT06P-5M |
| Тип дачтика | напівпровідниковий |
| Частота праці | 1000 Гц |
1709.88 ₴(з ПДВ)
1424.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 139 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
139шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


