Повітродувка з боковим каналом 210 м3/год, 2,2 кВт, +275 мбар/-225 мбар, 400V | IVACO, SC501MF2.2T
Артикул: SC501MF2.2T
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 275 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 225 мбар |
| Маса | 25 кг |
| Напруга живлення | 400 В |
| Під'єднання | 2 дюйм |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Продуктивність | 210 м³/год |
| Рівень шуму | 64 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
48950.52 ₴(з ПДВ)
40792.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 7 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
7шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


