Електромагнітний клапан 2/2 NC PROP G1/8 FKM, 0-5 bar, 24V DC | Riegler, PV 2011
Артикул: PV 2011
Категорія: Клапан електромагнітний пропорційний
| Матеріал корпусу | латунь |
| A | 59 |
| B | 25 |
| C | 78 |
| DN | 1,2 |
| Kv | 0,7 л/хв |
| Pmax | 5 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 50 cSt |
| Код виробника | ASCO SCG202A201V.24/DC |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1/8 |
| Потужність котушки | 6,3 Вт |
| Середовище | повітря, нейтральні гази, вода, нафта |
| Температура матеріалу | 0°C ÷ +50°C °C |
| Температура середовища | 0°C ÷ +40°C |
| Ущільнення | FKM |
7699.62 ₴(з ПДВ)
6416.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 35 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
35шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





