Гайковерт пневматичний з відкритою головкою (10 мм), FOW-10-1 10
Артикул: FOW-10-1 10
Категорія: Гайковерт Fuji з відкритою головкою
| Вага | 1,5 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 6,7 л/сек |
| Довжина | 294 мм |
| Максимальний момент | 13.6 нм |
| Обороти на холостому ходу | 410 об./хв |
| Рекомендований внутрішній діаметр шлангу | 9,5 мм |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 a | < 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 K. | 0,6 м/сек² |
| Робочий момент | 6-10 нм |
| Розмір насадки | 10 мм |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

