Манометр heavy duty G1/2R, 160mm, 0-6bar, CrNi, 526
Артикул: 526
Категорія: Манометр промисловий
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | мідний сплав (< 100 бар) CrNi сталь (≥ 100 бар) |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1,0 |
| Матеріал корпусу | Сталь CrNi |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | скло промислове |
| Температура матеріалу | макс. +80°C |
| Температура середовища | від -40°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 160 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Замінник | WIKA 9041710 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
| Серія | 212.2 |
| Ціна поділки | 0,1 bar |
7599.18 ₴(з ПДВ)
6332.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

