Мановакуометр мембранний G1/2R, 100 мм, -1/+1,5 бар | Riegler, PL 1901
Артикул: PL 1901
Категорія: Манометр мембранний
| Виконання | Мембранний манометр, допустиме перевантаження 3 x повний діапазон макс. 40 бар |
| Вимірювальний елемент | нержавіюча сталь |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які не викликають засмічення в напірних системах, а також для вимірювань з підвищеним перевантаженням. |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | чавун, пофарбований у чорний колір |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | сталь |
| Табло | скло промислове |
| Температура матеріалу | макс. +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Замінник | WIKA 9062467 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
| Серія | 422.12 |
| Ціна поділки | 0,05 bar |
13050.84 ₴(з ПДВ)
10875.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

