Пластичний шланг з можливістю фіксації положення G 1/4, 100 мм, зовнішня/зовнішня, з плетінням, FH-H-14-AA-100
Артикул: FH-H-14-AA-100
Категорія: Аксесуари для обдуву
| Матеріал | ПВХ/ПЕС |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Середовище | Стиснене повітря, вода |
| Діаметр шланга | 9 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Різьба | зовнішній/зовнішній |
3780.00 ₴(з ПДВ)
3150.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


