Насос мембранний SAMOA UP 20 2" PP/SANTOPRENE+SANTOPRENE мембрана стандарт | SAMOA, UP20B-FPS-PMA
Артикул: UP20B-FPS-PMA
Категорія: Універсальні мембранні насоси SAMOA UP
| Вага | 46 кг |
| Вхід/вихід матеріалу | 2" BSPP (F) |
| Вхід повітря | 3/4" NPT (F) |
| Максимальна висота всмоктування "на мокро" | 8 m |
| Максимальна висота всмоктування "на сухо" | 5 m |
| Максимальний діаметр сухих часток | 6,4 мм |
| Під'єднання матеріалу | 2" BSPP (F) |
| Продуктивність максимальна | 650 л/хв |
| Робочий тиск живлення | від 1,5 до 8 бар |
| Співідношення тисків | 1:1 |
| Тип | UP20 |
| ATEX | Так. |
| Замінник | PD20P-FPS-PAA, 653507, PS800/PKPPP/ZWS/WF/PWF, E2PA6D669C, VA50 P PP SP FE 00, S20B3P1PPUS100, NDP-50BPS-PP |
| Корпус насоса | Поліпропілен |
| Мембрана | Сантопрен |
| Ущільнення | Сантопрен |
209715.90 ₴(з ПДВ)
174763.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



