Трубка тефлонова рифлена 1/2" металеве обплетення, TH-PTFE-KR-13
Артикул: TH-PTFE-KR-13
Категорія: Шланги PTFE з армуванням
| Діапазон робочої температури | -70-+260 °C |
| Застосування | Шланги з PTFE, стійкого до розтягування, обплетені сталлю AISI 304, призначені для транспортування пари, газу, рідин і хімічних речовин в широкому діапазоні температур і тисків. Шланги схвалені FDA (CFR 571-106 / CFR 21, частини з 70 по 199), DVGW, BFR і KTW і протестовані на відповідність вимогам EC 2002/72 і DM 174/2004, які підтвердили, що шланги можуть використовуватися в контакті з водою, продуктами харчування і напоями. |
| Зовнішній шар | Обплетення з нержавіючої сталі AISI 304 |
| Матеріал | ПТФЕ |
| Діаметр внутрішній | 12,7 мм |
| Зовнішній діаметр | 18,9 мм |
| Максимальний робочий тиск при 20°C | 110 бар |
| Мінімальний радіус згину | 40 мм |
| Мінімальний робочий тиск при 20°C | 440 бар |
3437.22 ₴(з ПДВ)
2864.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 12 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
12шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


