Редуктор тиску без манометра G1/4w, 0,1 - 2 bar | Riegler, 777.301
Артикул: 777.301
Категорія: Регулятор для рідин
| Витрата | P1 = 8 бар, P2 = 6 бар, Δp ≤ 1 бар |
| Корпус пружини | нержавіюча сталь (для тиску 10 бар) сталь (для тиску 2 і 6 бар) |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь V4A (1.4571) |
| Матеріал мембрани | FKM |
| Під'єднання манометра | G 1/8 |
| Робоча температура | макс. +80 °C |
| Середовище | рідини і гази згідно зі стійкістю матеріалів, що використовуються |
| Температура матеріалу | макс. +80°C |
| Тиск максимальний | 25 бар |
| Ущільнення | FKM |
| A | 36 |
| B | 81 |
| C | 16 |
| D | 65 |
| Витрата | 400 л/хв |
| Діапазон регулювання | 0,1 - 2 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Різьба | G1/4 |
24390.90 ₴(з ПДВ)
20325.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 5 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
5шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



