Пневмоциліндр дожимний D12x5 | Pneumat, CM012.0005
Артикул: CM012.0005
Категорія: Пневмоциліндр мініатюрний CM
| Амортизація | Механічна |
| Змащування | Не вимагається |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Робочий тиск | 1 ÷ 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура середовища | -20 °C ÷ +80 °C |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 303 |
| AF | - |
| AV | 9 мм |
| D | 6 |
| E1 | 20 |
| E2 | 25 |
| EE | M5 |
| KF | - |
| KK | M5 |
| L1 | 3.4 |
| MM | 6 |
| ØJ | 3.3 |
| ØO | - |
| P1 | 5 |
| P2 | 9 |
| SW | - |
| T1 | 13 |
| T2 | - |
| U | 9 |
| VD | - |
| W | 9 |
| WH | 1 |
| ZA | 21 |
| ZZ | 31 |
| Діаметр | 12 мм |
| ХІД | 5 |
2735.22 ₴(з ПДВ)
2279.35 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



