Пневмоциліндр певматичний компактний, D32x50 ISO21287, з внітрішньою різьбою | Pneumat, FNSKI032.0050
Артикул: FNSKI032.0050
Категорія: Пневмоциліндр Flowmatik серії FNSKI
| Амортизація | Механічна |
| Діапазон діаметрів | Ø12 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO21287 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -20°C до +70°C |
| Ущільнення | NBR |
| Шток | Сталь вуглецева хромована S45C |
| A | 51 |
| AB | 7 |
| AC | 44 |
| AD | 14 |
| B | 49.5 |
| D | 12 |
| E | M8x1,25 |
| EA | 16 |
| H | 10 |
| J | 9 |
| JA | 4.5 |
| JB | 32.5 |
| K | М6х1,0 |
| KA | 28.5 |
| P | G1/8 |
| PA | 7.5 |
| PB | 3 |
| R | 8.5 |
| RA | 3.5 |
| T | 9 |
| TA | 2.1 |
| Діаметр | 32 мм |
| ХІД | 50 |
3414.12 ₴(з ПДВ)
2845.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 40 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
40шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




