Шланг іскробезпечний 6x4 мм Sparklin, 189.50
Артикул: 189.50
Категорія: Шланги іскростійкі серії Sparklin
| Внутрішній шар | поліуретан (PU) - гладка стінка |
| Застосування і середовище | підходить для широкого спектру галузей промисловості |
| Зовнішній шар | синтетична смола - захист від блиску, чорний колір |
| Робоча температура | від -40 °C до +70 °C |
| Характеристика | Надзвичайно гнучкий шланг. Захищає від іскор, не перекручується. Стійкий до більшості хімічних речовин, масел, мастил, кислот, озону, тепла, старіння, ультрафіолету. |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Довжина бухти | 25 м |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Максимальний робочий тиск (при 24/66°C) | 12/5 бар |
10863.42 ₴(з ПДВ)
9052.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 24 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
24шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



