WEICONLOCK® AN 301-72 50 мл PTFE герметик для труб і фланців | WEICON, 30172150-51
Артикул: 30172150-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Сертифікати та допуски | Схвалено для питної води, DIN-DVGW, NSF |
| Характеристика | Підвищена в'язкість, середньої міцності, знімний, флуоресцентний, термостійкий. |
| Аналог | Loctite 5400, Loctite 5800 |
| В'язкість | 15000 - 60000 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 6 - 12 h |
| Код виробника | 10026836 |
| Колір | Білий |
| Максимальний зазор | 0,3 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 5 - 7 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 4 - 6 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 15 - 30 хв |
| Різьбові з'єднання | M80 3" |
| Розривний момент | 5 - 10 Нм |
| Термін придатності | 24 місяці |
| Термічний опір | від -60 до +200°C |
1777.02 ₴(з ПДВ)
1480.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




