WEICONLOCK® SI 303-31 85 мл для ущільнення труб і різьби, 30331085
Артикул: 30331085
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Сертифікати та допуски | ISEGA, NSF, дозвіл на питну воду |
| Характеристика | Висока в'язкість, низька міцність, легко демонтується |
| Аналог | Loctite 5331 |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 72 h |
| Код виробника | 10050555 |
| Колір | Білий |
| Максимальний зазор | 0,50 мм |
| Місткість | 85 мл |
| Міцність на зсув | < 1 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | < 0,5 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 24 h |
| Різьбові з'єднання | M80 3" |
| Розривний момент | < 1,5 Нм |
| Термічний опір | від -40 до +180°C |
1169.88 ₴(з ПДВ)
974.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

