Кран кульовий поливальний нержавіючий 1" | Pneumat, FMZCZ 1
Артикул: FMZCZ 1
Категорія: Кран зливний Flowmatik
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал кулі | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоча температура | від 0 до +150 °C |
| Робочий тиск | максимум. 14 бар |
| Ущільнення | NBR |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 1" |
| D | 15 мм |
| D1 | 22,5 мм |
| H | 120 мм |
| L | 173 мм |
| W | 106,5 мм |
| Різьба | GZ1 |
1623.78 ₴(з ПДВ)
1353.15 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 67 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
67шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




