Кран кульовий поливальний нержавіючий 1/2" | Pneumat, FMZCZ 12
Артикул: FMZCZ 12
Категорія: Кран зливний Flowmatik
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал кулі | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоча температура | від 0 до +150 °C |
| Робочий тиск | максимум. 14 бар |
| Ущільнення | NBR |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 1/2" |
| D | 9,2 мм |
| D1 | 9,2 мм |
| H | 87 мм |
| L | 147 мм |
| W | 94 мм |
| Різьба | PG1/2 |
827.88 ₴(з ПДВ)
689.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




