Кульовий кран фланцевий WAFER нерж. DN20 | Pneumat, FMZK5 DN20
Артикул: FMZK5 DN20
Категорія: Крани фланцеві Flowmatik WAFER
| Застосування | Ця серія кульових кранів широко використовується в нафтовій, хімічній, харчовій, фармацевтичній, водній, суднобудівній, водопровідно-каналізаційній, енергетичній, металургійній та інших галузях. Вони можуть використовуватися в різних агресивних і неагресивних газах і рідинах. Клапани не застосовуються в парових і вакуумних системах. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал кулі | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь AISI 201 з ПВХ-покриттям |
| Робоча температура | від -20 до +180 °C |
| Робочий тиск | макс. 16 бар |
| Ущільнення | PTFE |
| C | 2 мм |
| D | 105 мм |
| d4 | 58 мм |
| DN | 20 |
| E | 125 мм |
| H | 75 мм |
| K | 75 мм |
| L | 44 мм |
| T | 16 мм |
| Момент переключення | 7 нм |
5495.52 ₴(з ПДВ)
4579.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 90 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
90шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



