Ресивер під тиском стиснутого повітря 24 L 10 бар, з нержавіючої сталі, PZ-24 STB
Артикул: PZ-24 STB
Категорія: Ресивер з нержавіючої сталі Economy
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| Робоча температура | від -20 до +80 °C |
| a | - mm |
| b | 270 мм |
| De | 245 мм |
| hs | 50 мм |
| If | 80 мм |
| Is | 225 мм |
| L | 540 мм |
| M1 | 1/2" |
| M2 | 1/4" |
| M3 | 1/4" |
| M4 | - |
| M5 | - |
| M6 | - |
| Ємність | 24 l |
43347.30 ₴(з ПДВ)
36122.75 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



