Котушка пневматична fi 8x12 mm, 16 bar, L = 10 m, R 1/4 GZ | CEJN, 19 911 2022
Артикул: 19 911 2022
Категорія: Бобіна - котушка
| Діапазон робочої температури | -20ºC ÷ +60ºC |
| Довжина шлангу живлення | 1.5 м |
| Кут повороту | 180° |
| Під'єднання | Зовнішня різьба |
| Шланг | Плетені з поліуретану |
| Вага | 4.9 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Зовнішній діаметр шланга | 12 мм |
| Зовнішня різьба | R 1/4" |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
24769.20 ₴(з ПДВ)
20641.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

