AGTC-T-SG-1+Z1 Кліпсатор, FESTO-2927784
Артикул: FESTO-2927784
Категорія: Інструменти
| CRC клас стійкості до корозії | 1 - Низька корозійна стійкість |
| Вага продукту | od 750 g |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy maszynowej EU |
| Матеріал з'єднувальної різьби | Anodowany stop aluminium |
| Матеріал інструментального тримача | Stal wysokostopowa |
| Матеріал корпусу | TPE-S, Wzmocnione PA |
| Матеріал фіксувального елемента | Stal sprężynowa nierdzewna |
| момент затягування | od 15 Nm |
| Пневматичне підключення 1 | Gwint wewnętrzny G1/4 |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS |
| Примітки щодо робочого середовища | Niezalecana praca na powietrzu olejonym |
| робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Робочий тиск | 2 - 6 bar |
| Середня температура | 5 - 40 °C |
| Спосіб запуску | Mechaniczny |
| Температура навколишнього середовища | 5 - 40 °C |
| Тримач інструменту | Rowek T z elementem dociskowym |
| Функція клапана | 3/2 zamknięty, monostabilny |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

