Гідравлічний демпфер М12 хід 10 мм,висока швидкість, пластикова насадка | Pneumat, APA 1210 01 P
Артикул: APA 1210 01 P
Категорія: Амортизатори серії APA - нерегульовані
| A - Різьба | M12x1.0 |
| B | 10 мм |
| C | 63 мм |
| D | 47 мм |
| E | 5 мм |
| F | 4 мм |
| G | 3 мм |
| H | 10 мм |
| I | 7,5 мм |
| J | 17 мм |
| K | - mm |
| Вага | 40 г |
| Код виробника | ACA1210-1 |
| Максимальна енергія поглинання | 10 нм |
| Максимальна енергія поглинання (Nm/h) | 30000 |
| Максимальна ефективна маса | 18 кг |
| Максимальна швидкість удару | 4 м/сек |
| Тип насадки | пластик |
3458.52 ₴(з ПДВ)
2882.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



