Гідравлічний демпфер М16 хід 25 мм,висока швидкість, без насадки | Pneumat, APA 1625 01 N
Артикул: APA 1625 01 N
Категорія: Амортизатори серії APA - нерегульовані
| A - Різьба | M16x1.5 |
| B | 25 мм |
| C | 125 мм |
| D | 94 мм |
| E | 5 мм |
| F | 6 мм |
| G | 5 мм |
| H | 14 мм |
| I | 12 мм |
| J | 21 мм |
| K | - mm |
| Вага | 125 г |
| Код виробника | ACA1625-1N |
| Максимальна енергія поглинання | 45 нм |
| Максимальна енергія поглинання (Nm/h) | 51000 |
| Максимальна ефективна маса | 80 кг |
| Максимальна швидкість удару | 4 м/сек |
| Тип насадки | відсутність |
4839.00 ₴(з ПДВ)
4032.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



