Гідравлічний демпфер М25 хід 50 мм,низька швидкість, сталева насадка | Pneumat, APA 2550 03 F
Артикул: APA 2550 03 F
Категорія: Амортизатори серії APA - нерегульовані
| A | M25x1.5 |
| B | 50 мм |
| C | 183 мм |
| D | 124 мм |
| E | 8 мм |
| F | 6 мм |
| G | 6 мм |
| H | 23 мм |
| I | 16 мм |
| J | 32 мм |
| K | - mm |
| Вага | 370 г |
| Код виробника | ACA2550-3F |
| Максимальна енергія поглинання | 150 нм |
| Максимальна енергія поглинання (Nm/h) | 85000 |
| Максимальна ефективна маса | 2400 кг |
| Максимальна швидкість удару | 1 м/сек |
| Тип насадки | сталь |
7472.22 ₴(з ПДВ)
6226.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



