Гідравлічний демпфер М27 хід 50 мм, без насадки | Pneumat, APJ 2750 02 N
Артикул: APJ 2750 02 N
Категорія: Амортизатори серії APJ - регульовані
| A - Різьба | M27x1,5 |
| B | 50 мм |
| C | 202 мм |
| D | 136,5 мм |
| E | 14,5 мм |
| F | 6 мм |
| G | 8 мм |
| H | 24,5 мм |
| I | 17 мм |
| J | 36 мм |
| K | - mm |
| Вага | 510 г |
| Код виробника | ACJ2750N |
| Максимальна енергія поглинання | 250 нм |
| Максимальна енергія поглинання (Nm/h) | 95000 |
| Максимальна ефективна маса | 4000 кг |
| Максимальна швидкість удару | 4 м/сек |
| Регулювання сили амортизації | 0.9 |
| Тип насадки | відсутність |
| ХІД | 50 мм |
8637.00 ₴(з ПДВ)
7197.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




