Гідравлічний демпфер М36 хід 50 мм, пластикова насадка | Pneumat, APJ 3650 02 P
Артикул: APJ 3650 02 P
Категорія: Амортизатори серії APJ - регульовані
| A - Різьба | M36x1,5 |
| B | 50 мм |
| C | 221 мм |
| D | 122 мм |
| E | 16 мм |
| F | 10 мм |
| G | 10 мм |
| H | 27,8 мм |
| I | 15 мм |
| J | 46 мм |
| K | 25 мм |
| Вага | 950 г |
| Код виробника | ACJ3650 |
| Максимальна енергія поглинання | 350 нм |
| Максимальна енергія поглинання (Nm/h) | 130000 |
| Максимальна ефективна маса | 5600 кг |
| Максимальна швидкість удару | 4 м/сек |
| Регулювання сили амортизації | 0.9 |
| Тип насадки | пластик |
| ХІД | 50 мм |
13475.94 ₴(з ПДВ)
11229.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 7 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
7шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




