Реєстратор повітря і газу DS400D - 2 вихід цифровий | CS Instruments, 0500.4000D
Артикул: 0500.4000D
Категорія: Реєстратор даних DS 400
| Вихід імпульсний | для загального споживання |
| Виходи | 2 цифрові входи або 2 аналогові входи |
| Виходи аварійні | 2 реле (з'єднувальні контакти 230В, 3А) |
| Дисплей | 3,5-дюймовий сенсорний екран |
| Живлення | 100...240 В змінного струму, 50-60 Гц вбудоване джерело живлення для датчиків, вбудований внутрішній акумулятор (4 години роботи) |
| Інтерфейс PC | USB |
| Опція | - Інтерфейс Ethernet та RS 485 (протокол Modbus) - веб-сервер - реєстрація даних - функція підсумовування - математичні функції для 4-х каналів - функція лічильника для аналогових сигналів - 2 додаткових аналогових або цифрових входи |
| Рівень безпеки | IP54 |
| Робоча температура | від 0°C до +50°C |
| Розміри | 118 x 115 x 93 мм |
71860.80 ₴(з ПДВ)
59884.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

