Балансир тросовий, пружинний Flowmatik 2-3 кг, трос 1,6 м, зі шлангом спіральним, 9082600003
Артикул: 9082600003
Категорія: Балансир для інструмента тросовий
| Діаметр троса | 2 мм |
| Діаметр шланга | 10/8 |
| Матеріал шланга | PA12 |
| Робоча температура | -20 - +80 °C |
| Середовище | стиснене повітря, вакуум, нейтральні гази (азот, аргон) |
| Тиск максимальний | 10 бар |
| Хід троса | 1600 мм |
| Навантаження | 2 - 3 кг |
7119.84 ₴(з ПДВ)
5933.20 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 27 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
27шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




