Балансир тросовий, пружинний Flowmatik BL630 0,4-1 кг, трос 1,6 м, 9082600630
Артикул: 9082600630
Категорія: Балансир для інструмента тросовий
| Вага | 0,63 кг |
| Діаметр проводу | 2 мм |
| Діапазон навантаження | 0,4 - 1 кг |
| Довжина кабелю | 1,6 м |
2241.00 ₴(з ПДВ)
1867.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



