Балансир тросовий, пружинний Flowmatik BL633 2-4 кг, трос 2,5 м, 9082600633
Артикул: 9082600633
Категорія: Балансир для інструмента тросовий
| Вага | 2,85 кг |
| Діаметр проводу | 2,5 мм |
| Діапазон навантаження | 2 - 4 кг |
| Довжина кабелю | 2,5 м |
6120.48 ₴(з ПДВ)
5100.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 34 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
34шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





