Балансир тросовий, пружинний Flowmatik BL635 6-8 кг, трос 2,5 м, 9082600635
Артикул: 9082600635
Категорія: Балансир для інструмента тросовий
| Вага | 3,1 кг |
| Діаметр проводу | 2,5 мм |
| Діапазон навантаження | 6 - 8 кг |
| Довжина кабелю | 2,5 м |
6805.38 ₴(з ПДВ)
5671.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





