Балансир тросовий, пружинний Flowmatik BL637 10-14 кг, трос 2,5 м, 9082600637
Артикул: 9082600637
Категорія: Балансир для інструмента тросовий
| Вага | 3,5 кг |
| Діаметр проводу | 2,5 мм |
| Діапазон навантаження | 10 - 14 кг |
| Довжина кабелю | 2,5 м |
9170.40 ₴(з ПДВ)
7642.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 19 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
19шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





