CMMO-ST-C5-1-DION Контролер двигуна, FESTO-1512317
Артикул: FESTO-1512317
Категорія: Контролери для крокових двигунів
| Вага продукту | od 290 g |
| Відносна вологість повітря | Bez kondensacji, 0 - 90 % |
| Вхідна логічна схема | NPN (obciążenie zwierane do minusa) |
| Вхідний сигнал інтерфейсу енкодера | RS422 |
| Гальмівний резистор | od 15 Ohm |
| Датчик положення ротора | Enkoder |
| дисплей | Wyświetlacz siedmiosegmentowy |
| Додатковий діапазон напруги для логіки | ± 15 % |
| Захисні функції | Kontrola odchyłki położenia, I²t monitoring, Monitoring temperatury, Programowe ograniczenie zakresu ruchu, Detekcja braku zasilania, Monitoring prądu |
| знак CC | KC-EMV |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy EU-EMV, Wg dyrektywy maszynowej EU, Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Інтерфейс для параметризації | Ethernet |
| Інтерфейс для процесу | Interfejs we/wy, Dla 32 rekordów pozycji |
| Кількість логічних цифрових входів | od 11 |
| Кількість цифрових логічних виходів 24В DC | od 11 |
| Логічна схема, виходи | NPN (obciążenie zwierane do minusa) |
| Макс. напруга проміжного контуру, DC | od 28 V |
| Мережевий фільтр | Zintegrowany |
| Налаштування зниження струму | Przy pomocy oprogramowania |
| Налаштування номінального струму | Przy pomocy oprogramowania |
| Номінальна напруга живлення навантаження DC | od 24 V |
| Номінальна напруга постійного струму, живлення логіки | od 24 V |
| Номінальний вихідний струм | od 5,7 A |
| Номінальний струм, живлення навантаження | od 6 A |
| Номінальний струм, логіка живлення | od 0,3 A |
| Піковий струм, живлення навантаження | od 8 A |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS |
| Потужність імпульсу гальмівного резистора | od 0,1 kVA |
| Прийом | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Регулювання кроку | Przy pomocy oprogramowania |
| Режим роботи контролера | Regulator położenia P, Regulator kaskadowy z:, Regulator prędkości PI, Regulator prądu PI, Sterowanie stopniem mocy PWM MOSFET |
| Рівень продуктивності (PL) | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO)/Kategoria 3, Poziom zapewnienia bezpieczeństwa e |
| Рівень цілісності безпеки (SIL) | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO)/SIL3 |
| Робочий діапазон логічного входу | od 24 V |
| Сертифікат | 01/205/5252.02/20, TÜV Rheinland |
| Спосіб кріплення | Na płycie przyłączeniowej, Przy pomocy szyny montażowej, Zamocowanie na stałe |
| струм логічних цифрових виходів | od 100 mA |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура зберігання | -25 - 75 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 - 50 °C |
| Функція безпеки | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO) |
| Характеристика цифрових логічних виходів | Bez izolacji galwanicznej, Możliwość rozbudowy konfiguracji |
| Характеристики логічних входів | Połączone galwanicznie z potencjałem logicznym |
| Характеристики цифрового входу | Zgodnie z IEC 61131-2 |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

