CMMP-AS-C15-11A-P3-M3 Контролер двигуна, FESTO-3215473
Артикул: FESTO-3215473
Категорія: Контролери для серводвигунів
| Вихідна частота | do 1000 HZ |
| Відносна вологість повітря | 0 - 90% |
| Відповідність LABS | VDMA24364-strefa III |
| Властивості входів завдання | Wejścia różnicowe |
| Властивості логічного входу | galwanicznie odseparowane |
| Властивості цифрових логічних виходів | galwanicznie odseparowane |
| Діапазон вихідної напруги AC | 3x 0 - 360 V |
| Допустимий діапазон напруги живлення логіки | ± 20% |
| Допустимі коливання напруги | +/- 10 % |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Імпеданс, вхід завдання | 20 KOH |
| Індикатор | Wyświetlacz siedmiosegmentowy |
| Інтерфейс енкодера, вихід, властивості | Rozdzielczość 16384 impulsów na obrót |
| Інтерфейс енкодера, вхід, властивості | 3-fazowe sygnały enkodera |
| Кількість аналогових входів завдання | 2 |
| Кількість цифрових логічних виходів 24 В DC | 5 |
| Кількість цифрових логічних входів | 10 |
| Макс. напруга проміжного контуру DC | 560 V |
| Макс. споживання струму, живлення логіки без гальма | od 1 A |
| Макс. струм цифрових логічних виходів | 100 MA |
| Макс. тривалість пікового струму | 5 S |
| Маса виробу | od 3450 G |
| Мережевий фільтр | Zintegrowany |
| Міжпроцесний інтерфейс | Sprzęg WE/WY |
| Номінальна напруга AC | 400 V |
| Номінальна напруга, живлення логіки DC | 24 V |
| Номінальна потужність контролера | od 9000 D46 |
| Номінальний струм на фазу, ефективний | od 15 A |
| Пікова потужність | od 18000 D46 |
| Піковий струм на фазу, діючий | od 30 A |
| Потужність гальмівного резистора | od 8.5 KVA |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Профіль зв'язку | DS301/DSP402 |
| Робочий діапазон входу завдання | ± 10 V |
| Робочий діапазон логічного входу | od 8 do 30 V |
| Роз'єм польової шини | CANopen |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Температура зберігання | od -25 do 70 GC |
| Температура навколишнього середовища | do 40 GC |
| Тип кріплення | na płycie przyłączeniowej |
| Фази, номінальна робоча напруга | 3-fazowy |
| Частота мережі | od 50 do 60 HZ |
371733.78 ₴(з ПДВ)
309778.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

