CMMT-AS-C5-11A-P3-EC-S1 Серводривод, FESTO-5340823
Артикул: FESTO-5340823
Категорія: Контролери для серводвигунів
| SFF Компонент коефіцієнта частоти відмов обладнання | od 99 % |
| UL-Температура навколишнього середовища | 0 - 40 °C |
| Активний PFC | Brak |
| Вага продукту | od 2200 g |
| Вихідна частота | 0 - 599 Hz |
| Вихідний сигнал інтерфейсу енкодера | 1 MHz maksymalna częstotliwość wyjściowa, max. 16384 ppr |
| Відмовостійкість обладнання | 1 |
| Відносна вологість повітря | Bez kondensacji, 5 - 90 % |
| Відповідність стандарту | EN 61800-3, EN 61800-5-1, EN 61800-5-2, EN ISO 13849-1 |
| Властивості входів завдання | Wejście różnicowe, Możliwość wyboru sterowania prędkością w obr./min., Możliwość konfiguracji dla prądu/siły |
| Вхідний сигнал інтерфейсу енкодера | max. 16384 ppr, 1 MHz maksymalna częstotliwość wyjściowa |
| Гальмівний резистор, вбудований | od 130 Ohm |
| Гальмівний резистор, зовнішній | 80 - 130 Ohm |
| дисплей | LED zielona/żółta/czerwona |
| Діагностичне покриття | od 97 % |
| Діапазон вихідної напруги AC | 3x (0 – Input) V |
| Діапазон вхідної напруги AC | 200 - 480 V |
| Додатковий діапазон напруги для логіки | ± 20 % |
| Допустимий діапазон живлення навантаження | ± 10 % |
| Допустимі коливання напруги | +/- 10 % |
| Енергія імпульсу для гальмівного резистора | od 850 Ws |
| знак CC | KC-EMV |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy EU-EMV, Wg dyrektywy maszynowej EU, Wg dyrektywy EU dla niskich napięć, Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Імпеданс входу завдання | od 70 kOhm |
| Інтерфейс для процесу | Interpolated Mode CSP, Interpolated Mode CST, Interpolated Mode CSV, Tryb I/O dla 256 rekordów położeń |
| Категорія перенапруги | III |
| Кількість аналогових входів завдання | od 1 |
| Кількість логічних цифрових входів | od 12 |
| Кількість цифрових логічних виходів 24В DC | od 6 |
| Клас захисту | I |
| Макс. висота встановлення | od 2000 m |
| Макс. вихідний струм гальма | od 1,3 A |
| Макс. довжина кабелю двигуна без зовн. мережевого фільтра | od 50 m |
| Максимальна стійкість мережі до короткого замикання | od 10 kA |
| Макс. напруга проміжного контуру, DC | od 800 V |
| Макс. споживаний струм для живлення логіки, гальма та вх./вих. | od 2,5 A |
| Макс. тривала потужність зовнішнього гальмівного резистора (IEC) | od 1200 W |
| Макс. тривалість пікового струму | od 2 s |
| Мережевий фільтр | Zintegrowany |
| Монтажне положення | Pionowa, Zapewniająca swobodną konwekcję |
| На основі стандарту | EN 50581, EN 60204-1, EN 61508-1, EN 61508-2, EN 61508-3, EN 61508-4, EN 61508-5, EN 61508-6, EN 61508-7, EN 61800-2, EN 62061 |
| Номінальна напруга живлення навантаження DC | od 560 V |
| Номінальна напруга постійного струму, живлення логіки | od 24 V |
| Номінальна потужність гальмівного резистора (IEC) | od 58 W |
| Номінальна потужність контролера | od 2500 VA |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | od 400 V |
| Номінальна робоча напруга, фази | 3-fazowe |
| Номінальний струм, живлення навантаження | od 6 A |
| Номінальний струм на фазу, ефективний | od 5 A |
| Підключення до шини fieldbus | EtherCAT |
| Пікова потужність | od 7500 VA |
| Піковий струм, живлення навантаження | od 18 A |
| Піковий струм на фазу, ефективний | od 15 A |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS, Zawierają substancje PWIS |
| Потужність імпульсу гальмівного резистора | od 5 kVA |
| Прийом | RCM Mark, TÜV, c UL us - Listed (OL) |
| Примітка до макс. висоти встановлення | Od 1000 m, redukcja mocy o 1% na 100 m |
| Примітка до температури навколишнього середовища | Powyżej temperatury otoczenia wynoszącej 40° C musi być zachowana redukcja mocy o 3% na °C |
| Профіль спілкування | EoE (Ethernet over EtherCAT), FoE (File over EtherCAT), CiA402, CoE (CANopen over EtherCAT) |
| Рівень продуктивності (PL) | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO)/Kategoria 4, Poziom zapewnienia bezpieczeństwa e, Safe brake control (SBC) / kategoria 3, Poziom zapewnienia bezpieczeństwa e |
| Рівень цілісності безпеки (SIL) | Bezpieczne wyłączanie momentu (STO) / SIL 3 / SILCL 3, Bezpieczne sterowanie hamulcem (SBC) / SIL 3 / SILCL 3 |
| Робочий діапазон входу завдання | ± 10 V |
| Робочий діапазон логічного входу | -3 - 30 V |
| Робочі елементи | Opcjonalne: panel operatorski CDSB |
| Сертифікат | UL E331130, TÜV Rheinland 01/205/5640.00/18 |
| Системна напруга згідно EN 61800-5-1 | od 300 V |
| Споживаний струм живлення логіки з утримуючим гальмом | od 1,8 A |
| Спосіб кріплення | Płyta montażowa, przykręcana |
| Стійкість до стрибків напруги | od 6 kV |
| струм логічних цифрових виходів | od 20 mA |
| Струм споживання, живлення логіки без гальма | od 0,5 A |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура зберігання | -25 - 55 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 - 50 °C |
| Типи мереж | TN, IT |
| Функція безпеки | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO), Bezpieczne sterowanie hamowaniem (SBC), Bezpieczne zatrzymanie 1 (SS1) |
| Характеристика цифрових логічних виходів | Możliwość rozbudowy konfiguracji, Bez izolacji galwanicznej, Wyjścia diagnostyczne w niektórych przypadkach |
| Характеристики логічних входів | Bez izolacji galwanicznej, Możliwość rozbudowy konfiguracji, Wejścia bezpieczeństwa w niektórych przypadkach |
| Частота мережі | 48 - 62 Hz |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

