CMMT-ST-C8-1C-PN-S0 Серводривод, FESTO-8084004
Артикул: FESTO-8084004
Категорія: Контролери для крокових двигунів
| Вага продукту | od 350 g |
| Вихідна частота | 0 - 20000 Hz |
| Відмовостійкість обладнання | 1 |
| Відносна вологість повітря | Bez kondensacji, 5 - 90 % |
| Вхідна логічна схема | NPN (obciążenie zwierane do minusa), PNP |
| дисплей | LED zielona/żółta/czerwona |
| Діапазон вихідної напруги AC | Od 0 V do napięcia wejściowego |
| Додатковий діапазон напруги для логіки | ± 15 % |
| Допустимий діапазон живлення навантаження | -15 % / +15 % |
| Захисні функції | Kontrola odchyłki położenia, Monitoring temperatury, Programowe ograniczenie zakresu ruchu, Detekcja braku zasilania, Monitoring prądu, I²t monitoring |
| знак CC | KC-EMV |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy EU-EMV, Wg dyrektywy maszynowej EU, Zgodnie z dyrektywą EU RoHS |
| Інтервал перевірочного тесту | STO / 20 a (silnik skokowy / silnik EC bez diagnostyki) |
| Інтерфейс Ethernet, протокол | TCP/IP |
| Інтерфейс Ethernet, функція | Parametryzacja i uruchomienie |
| Інтерфейс fieldbus, протокол | PROFINET IRT, PROFINET RT |
| Інтерфейс fieldbus, технологія підключення | RJ45 |
| Інтерфейс fieldbus, тип підключення | 2 x gniazdo |
| Інтерфейс-Fieldbus, швидкість передачі | 100 Mbit/s |
| Інтерфейс для процесу | AC1: Adj.-Speed Drives, AC3: Drive w. Positioning Func, AC4: Synchr. Servo Application |
| Інтерфейс енкодера, функція | Enkoder przyrostowy, BiSS-C |
| Категорія перенапруги | I |
| Кількість безнапружених перемикальних виходів | od 1 |
| Кількість безпечних входів 2-pin | od 1 |
| Кількість діагностичних виходів | od 1 |
| Кількість логічних цифрових входів | od 6 |
| Кількість цифрових логічних виходів 24В DC | od 2 |
| Кількість швидких логічних виходів | od 2 |
| Кількість швидких логічних входів | od 2 |
| Клас захисту | III |
| Логічна схема, виходи | NPN (obciążenie zwierane do minusa), PNP |
| Макс. висота встановлення | od 2000 m |
| Макс. вихідний струм гальма | od 1 A |
| Макс. довжина кабелю двигуна без зовн. мережевого фільтра | od 25 m |
| Макс. напруга проміжного контуру, DC | od 60 V |
| Макс. падіння напруги від живлення логіки до виходу гальма | od 1 V |
| Макс. струм безнапружених перемикальних виходів | od 100 mA |
| Макс. тривалість пікового струму | od 3 s |
| Монтажне положення | Pionowa, Zapewniająca swobodną konwekcję |
| Налаштування зниження струму | Przy pomocy oprogramowania |
| Налаштування номінального струму | Przy pomocy oprogramowania |
| Номінальна напруга живлення навантаження DC | 24 - 48 V |
| Номінальна напруга постійного струму, живлення логіки | od 24 V |
| Номінальна потужність контролера | od 300 VA |
| Номінальний вихідний струм | od 8 A |
| Номінальний струм на фазу, ефективний | od 8 A |
| Охоплення діагностики | STO: 87% (silnik EC bez diagnostyki), STO / 90% (silnik skokowy), STO: 92% (silnik EC z diagnostyką) |
| Пікова потужність | od 400 VA |
| Піковий струм на фазу, ефективний | od 10 A |
| Повідомлення про матеріали | Zawierają substancje PWIS, Zgodne z RoHS |
| Прийом | RCM Mark, c UL us - Listed (OL) |
| Примітка до температури навколишнього середовища | Przestrzegać obniżenia wartości znamionowych w odniesieniu do luzu montażowego i prądu wyjściowego |
| Профіль спілкування | PROFIdrive, PROFIenergy |
| Режим роботи | 2x Input-Capture (x, v, F), 2x Output-Trigger (x, v, F), Pozyskiwanie danych w czasie rzeczywistym, Field-oriented closed-loop control, Rozdzielczość pozycji 24 bity / U, 1x wejście czujnika położenia, Częstotliwość próbkowania 20 kHz, Modulacja szerokości impulsu przy 20 kHz |
| Режим роботи контролера | Regulator prędkości PI, Setting-up, Operacja interpolacji za pośrednictwem magistrali Fieldbus, Regulacja kaskadowa, Regulator położenia P, Praca w pętli otwartej, Regulator prądu PI dla F lub M, Tryb profilu z trybem blokowym i bezpośrednim, Homing (ruch referencyjny), Zsynchronizowane tryby pracy, Autotuning |
| Рівень продуктивності (PL) | STO / Kat. 3 PLd (silnik EC bez diagnostyki), STO / Kat. 3, PLe (silnik skokowy/silnik EC z diagnostyką) |
| Рівень цілісності безпеки (SIL) | STO / SIL 2 / SILCL 2 (silnik EC bez diagnostyki), STO / SIL 3 / SILCL 3 (silnik skokowy/silnik EC z diagnostyką) |
| Робочий діапазон логічного входу | -3 - 30 V |
| Сертифікат | UL E331130, TÜV Rheinland 01/205/5696.00/19 |
| Споживаний струм живлення логіки з утримуючим гальмом | od 2 A |
| Спосіб кріплення | Przy pomocy szyny montażowej, Płyta montażowa, przykręcana |
| струм логічних цифрових виходів | od 100 mA |
| Струм споживання, живлення логіки без гальма | od 1 A |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура зберігання | -25 - 55 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 - 50 °C |
| Функція безпеки | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO), Zatrzymanie bezpieczne 1 (SS1) |
| Характеристика цифрових логічних виходів | Bez izolacji galwanicznej, Swobodna konfiguracja |
| Характеристики логічних входів | Bez izolacji galwanicznej, Możliwość rozbudowy konfiguracji, Wejścia bezpieczeństwa w niektórych przypadkach |
| Характеристики цифрового входу | w oparciu o IEC 61131-2, typ 3 |
| Часова роздільна здатність швидких логічних виходів | od 1 µs |
| Часова роздільна здатність швидких логічних входів | od 1 µs |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

