CMXH-ST2-C5-7-DIOP Контролер, FESTO-3605478
Артикул: FESTO-3605478
Категорія: Контролери для керування кількома осями
| Ethernet, кількість інтерфейсів | od 1 |
| Ethernet, підтримувані протоколи | TCP/IP, Modbus TCP |
| SFF Компонент коефіцієнта частоти відмов обладнання | od 99 % |
| Буферизація зникнення живлення | od 10 ms |
| Вага продукту | od 700 g |
| Відмовостійкість обладнання | 1 |
| Відносна вологість повітря | Bez kondensacji, 0 - 90 % |
| Відображення стану | LED, Wyświetlacz 7-segmentowy |
| Гальмівний резистор | od 15 Ohm |
| Діагностика, специфічна для пристрою | Pamięć dla diagnostyki, Zwarcie w uzwojeniu silnika, Diagnostyka zorientowana na system i silnik, Za niskie napięcie/przepięcie |
| Діагностичне покриття | od 90 % |
| Додатковий діапазон напруги для логіки | ± 15 % |
| Допустимий діапазон живлення навантаження | ± 10 % |
| Допустимий струм навантаження | od 12 A |
| Загальна кількість приводів | od 2 |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy EU-EMV, Wg dyrektywy maszynowej EU |
| Імовірність небезпечного відмови на годину (PFHd) | od 2E-09 |
| Інтервал перевірки | od 20 a |
| Інтерфейс Ethernet | RJ 45 (oprawka, 8-pin) |
| Інтерфейс для процесу | Dla 31 rekordów pozycji |
| Кількість логічних цифрових входів | od 8 |
| Кількість цифрових логічних виходів 24В DC | od 5 |
| Клас захисту | III |
| Макс. споживаний струм для живлення логіки, гальма та вх./вих. | od 0,9 A |
| Макс. швидкість передачі fieldbus | od 100 Mbit/s |
| Мережевий фільтр | Zintegrowany |
| Номінальна напруга живлення навантаження DC | od 48 V |
| Номінальна напруга постійного струму, живлення логіки | od 24 V |
| Номінальний струм, живлення навантаження | od 10 A |
| Параметризація | Parametry systemu |
| Підключення до шини fieldbus | 1x CANopen Slave |
| Підключення шини | Sub-D, 9-pin, Wtyczka |
| Підтримка конфігурування | FCT (Festo Configuration Tool) |
| Підтримувані кінематичні системи | Układ portalowy płaski EXCM |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS |
| Прийом | RCM Mark |
| Примітка до буферизації зникнення живлення | 10 ms nie jest gwarantowane w przypadku wersji z hamulcem. |
| Примітка до гальмівного резистора | Zintegrowany rezystor hamowania |
| Примітка до макс. швидкості передачі шини | 1 Mbit/s przy CANopen |
| Примітка до цифрових логічних входів/виходів | Logiczne wejścia/wyjścia cyfrowe są dostępne tylko w trybie I/O. |
| Примітка про живлення навантаження номінальною робочою напругою DC | Alternatywnie, możliwe jest 24V. |
| Програмне забезпечення для програмування | FCT (Festo Configuration Tool) |
| Протокол | Modbus TCP, CANopen, FHPP |
| Профіль спілкування | FHPP |
| Режим роботи контролера | Wybór zestawu, Tryb Direct |
| Рівень продуктивності (PL) | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO)/Kategoria 3, Poziom zapewnienia bezpieczeństwa e |
| Рівень цілісності безпеки (SIL) | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO)/SIL3 |
| Розміри ШхДхВ | 50 mm x 149 mm x 130 mm |
| Світлодіоди, специфічні для шини | Com: stan komunikacji, Device: stan roboczy |
| Середній час напрацювання на відмову(MTTFd) | STO/5700 lat |
| Сертифікат | 01/205/5519.00/16, TÜV Rheinland |
| Сертифіковано для функцій безпеки відповідно до ISO 13849 (PL) | Produkt może być stosowany w SRP/CS do kategorii 3, PL e |
| Сертифіковано для функцій безпеки відповідно до ISO 13849 та IEC 61508 (SIL) | Produkt może być stosowany w SRP/CS do SIL 3 High Demand |
| Спеціальні світлодіоди для продукту | POWER: włączone napięcie obciążenia |
| Спосіб кріплення | Na szynie H przy pomocy osprzętu, Za pomocą śrub w rowkach |
| Способи керування | E/A Stand-alone, CAN-Bus, TCP/IP |
| Струм навантаження на виході | od 100 mA |
| Струм споживання, живлення логіки без гальма | od 0,2 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура зберігання | -25 - 75 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 - 50 °C |
| Тест вібростійкості | EN 60068-2-6 |
| Тест ударостійкості | EN 60068-2-27 |
| Технологія електричних підключень для вх./вих. | Gniazdo, sub-D, 15-pin |
| Функція безпеки | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO) |
| Характеристика цифрових логічних виходів | Bez izolacji galwanicznej |
| Час застосування Tm | od 20 a |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

