CTEU-VN Модуль fieldbus, FESTO-8087559
Артикул: FESTO-8087559
Категорія: Електричне оснащення
| Відповідність LABS | VDMA24364-strefa III |
| Внутрішнє споживання струму при номінальній робочій напрузі | Typ. 65 mA |
| Діапазон робочої напруги DC | od 18 do 30 V |
| Додаткові функції | FFT |
| Електроживлення, кількість пінів/жил | od 5 |
| Електроживлення, схема підключення | 00995383 |
| Електроживлення, технологія підключення | M12x1, kodowanie A wg EN 61076-2-101 |
| Електроживлення, тип роз'єму | Wtyczka |
| Електроживлення, функція | Elektronika i obciążenie |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Інтерфейс польової шини, гальванічна розв'язка | tak |
| Інтерфейс польової шини, кількість пінів/жил | od 4 |
| Інтерфейс польової шини, протокол | VARAN |
| Інтерфейс польової шини, схема підключення | 00995716 |
| Інтерфейс польової шини, технологія підключення | M12x1, kodowanie D wg EN 61076-2-101 |
| Інтерфейс польової шини, тип роз'єму | 2x gniazdo wtykowe |
| Інтерфейс польової шини, функція | Podłączenie magistrali przychodzące/wychodzące |
| Інтерфейс польової шини, швидкість передачі | 100 Mb/s |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 2 - średnie obciążenie korozyjne |
| Макс. адресний простір, виходи | 32 AD |
| Макс. адресний простір, входи | 32 AD |
| Макс. живлення | od 4 A |
| Номінальна робоча напруга DC | od 24 V |
| Параметризація | Reakcja na awarię |
| Помічник конфігурації | Moduł LASAL |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Розміри ш. x д. x в. | 40 mm x 91 mm x 50 mm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура зберігання | od -20 do 70 GC |
| Температура навколишнього середовища | od -5 do 50 GC |
| Час внутрішнього циклу | 1 ms na każdy 1 bajt danych użytkowych |
36325.20 ₴(з ПДВ)
30271.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

