Цифровий датчик витрати і тиску 8 мм 200L 2 PNP+Analog (4-20mA) | KITA, KFP01A-201-031-R8
Артикул: KFP01A-201-031-R8
Категорія: Компактні теплові витратоміри
| Вихід аналоговий | Напруга 1~5 В; струм 4~20 мА |
| Вихід імпульсний | 50 мс |
| Живлення | 24 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ |
| Інтерфейс PC | Керування RS485 Modbus |
| Навантаження | <300 Ω |
| Робоча температура | від 0 до + 50 °C |
| Робочий тиск | Від 1 до 10 bar |
| Середовище | Стиснене повітря, азот, неагресивні гази, негорючі гази |
| Витрата | 200 л/хв |
| Діапазон вимірювання | - |
| Під'єднання | 8 мм |
23934.30 ₴(з ПДВ)
19945.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 11 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
11шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

