Датчик тиску G 1/8 різьба зовнішня, контакт NO, 1-5 бар, max. 48V, 0,5A, DS 4011-EU
Артикул: DS 4011-EU
Категорія: Датчик тиску Flowmatik
| Діапазон температур | від -10 до +120 °C |
| Матеріал корпусу | оцинкована сталь |
| Мембрана | Вітон |
| Напруга переключення | до 48 В змінного/постійного струму |
| Під'єднання електричне | 2 x 6,3 x 0,8 мм |
| Рівень безпеки | IP 00, IP 54 з куполом DS 30-EU |
| Середовище | повітря, олії, масляні емульсії, вода |
| Тиск максимальний | 150 бар |
| Частота циклу | 200/хв |
| Діапазон регулювання | 1-5 бар |
| Діапазон тиску | - bar |
| Допуск | ±0,3 бар |
| Різьба | G1/8 |
| Тип | НІ |
| Тиск максимальний | 150 бар |
| Функція | закриття |
1384.80 ₴(з ПДВ)
1154.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



