Датчик геркон 5-240V AC/DC 2-пров.,кабель 0,3m, штекер М8, KT65R-QD
Артикул: KT65R-QD
Категорія: Комплектуючі до безштокових пневмоциліндрів
| Діапазон температур | -10/+70°C °C |
| Діод LED | Червоний |
| Комутований струм | 100 мА макс. |
| Максимальна потужність | 10 Вт макс. |
| Напруга живлення | 5-240В DC/AC В |
| Падіння напруги | макс. 3,0 В |
| Підключення електричне | Кабель PUR, 2-жильний, довжиною 0,3 м, вилка M8 |
| Рівень безпеки | IEC 60529 IP67 |
| Стан | Нормально відкритий |
| Тип | KT65R-QD |
| Тип дачтика | Контрактрон |
| Частота праці | 200 Гц |
1517.40 ₴(з ПДВ)
1264.50 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 166 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
166шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





