Датчик PNP NO, 10-28V DC 3-пров.,кабель 0,3m, штекер М8, KT65P-QD
Артикул: KT65P-QD
Категорія: Комплектуючі до безштокових пневмоциліндрів
| Діапазон температур | -10/+70°C °C |
| Діод LED | Жовтий |
| Комутований струм | 200 мА макс. |
| Максимальна потужність | 5,5 Вт макс. |
| Напруга живлення | 10-28 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ В |
| Падіння напруги | 1,5 Вт макс. |
| Підключення електричне | Кабель PUR, 3-жильний, 0,3 м, вилка M8 |
| Рівень безпеки | IEC 60529 IP67 |
| Споживаний струм | 10 мА 24 В постійного струму макс. |
| Стан | Нормально відкритий |
| Тип | KT65P-QD |
| Тип дачтика | Напівпровідник, PNP |
| Частота праці | 1000 Гц |
1705.56 ₴(з ПДВ)
1421.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






