DGC-K-50-500-PPV-A-GK Безштоковий циліндр, FESTO-1312504
Артикул: FESTO-1312504
Категорія: Безштокові приводи серії DGC
| CRC клас стійкості до корозії | 1 - Низька корозійна стійкість |
| Амортизація | Пневматична амортизація, регульована в обох кінцевих положеннях |
| Діаметр поршня | 50 мм |
| Індикація позиції | Для безконтактного вимикача |
| Максимальний момент Mx | 6 Nm |
| Максимальний момент My | 120 Nm |
| Максимальний момент Mz | 15 Nm |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Матеріал кришки | Литий алюміній, захисне покриття |
| Матеріал ущільнення | NBR, TPE-U(PU) |
| Монтажне положення | Будь-який |
| Пневматичні з'єднання | G1/4 |
| Примітки щодо робочого середовища | Можлива робота з повітрям, змащеним мастилом (після початку змащування воно необхідне для подальшої роботи) |
| Режим роботи | Двосторонні дії |
| робоче середовище | Стиснене повітря відповідно до ISO8573-1:2010 [7:-:-]. |
| Робочий тиск | 1,5 - 8 bar |
| Робочий тиск МПа | 0,15 - 0,8 MPa |
| Спосіб кріплення | За допомогою аксесуарів, прямий монтаж за допомогою наскрізних отворів |
| Стрибок | 500 mm |
| Температура навколишнього середовища | 0 - 60 °C |
| Теоретична сила при 0,6 МПа (6 бар, 87 psi), випередження | 1178 N |
| Теоретична сила при 0,6 МПа (6 бар, 87 psi), втягування | 1178 N |
| Тривалість амортизації | 30 mm |
93738.18 ₴(з ПДВ)
78115.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

