Повітродувка з боковим каналом 95 м3/год, 0,55 кВт, +150/-150 мбар, 400V | IVACO, SC301MF0.5T
Артикул: SC301MF0.5T
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 150 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 150 мбар |
| Маса | 12 кг |
| Напруга живлення | 400 В |
| Під'єднання | 1 1/4 дюйм |
| Потужність двигуна | 0,5 кВт |
| Продуктивність | 95 м³/год |
| Рівень шуму | 57 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
23677.62 ₴(з ПДВ)
19731.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 5 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
5шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


