Повітродувка з боковим каналом 270 м3/год, 1,5 кВт, +150 мбар/-150 мбар,230V | IVACO, SC531MF1.5M
Артикул: SC531MF1.5M
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 150 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 150 мбар |
| Маса | 26 кг |
| Напруга живлення | 230 В |
| Під'єднання | 2 дюйм |
| Потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Продуктивність | 240 м³/год |
| Рівень шуму | 65 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
47370.96 ₴(з ПДВ)
39475.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


