Повітродувка з боковим каналом 320 м3/год, 2,2 кВт, +200 мбар/-200 мбар, 400V | IVACO, SC601MF2.2T
Артикул: SC601MF2.2T
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 200 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 200 мбар |
| Маса | 29 кг |
| Напруга живлення | 400 В |
| Під'єднання | 2 дюйм |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Продуктивність | 320 м³/год |
| Рівень шуму | 69 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
57952.86 ₴(з ПДВ)
48294.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 9 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
9шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


