Повітродувка з боковим каналом 40 м3/год, 0,2 кВт, +70/-60 мбар, 230V | IVACO, SC101MF0.2M
Артикул: SC101MF0.2M
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 70 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 60 мбар |
| Маса | 6 кг |
| Напруга живлення | 230 В |
| Під'єднання | 1 1/4 дюйм |
| Потужність двигуна | 0,2 кВт |
| Продуктивність | 40 м³/год |
| Рівень шуму | 50 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
18897.18 ₴(з ПДВ)
15747.65 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
Повітродувки I.VA.CO використовуються в різноманітних галузях промисловості


